hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

openmed2015b

Ciechanowiec

Ciechanowiec: Harmonica i Kantata w koncercie pełnym uniesień [wideo/foto]

W miniony piątek, 19 kwietnia 2024 roku, w Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu odbył się wyjątkowy koncert pieśni religijnej, który zgromadził licznych miłośników muzyki sakralnej. Wydarzenie to było częścią "Dni Kultury Chrześcijańskiej Podlasia Nadbużańskiego" i przyciągnęło zarówno lokalnych mieszkańców, jak i gości z dalszych okolic.

Ciechanowiec: Zaproszenie na spotkanie autorskie z Tomaszem Samojlikiem

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza na wyjątkowe spotkanie autorskie z Tomaszem Samojlikiem, twórcą bestsellerowej serii książek o żubrze Pompiku i jego rodzince.

Harmonica i Kantata w ciechanowieckim muzeum: Dni Kultury Chrześcijańskiej Podlasia Nadbużańskiego

Dyrekcja Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu zaprasza na koncert pieśni religijnej w ramach "Dni Kultury Chrześcijańskiej Podlasia Nadbużańskiego", w wykonaniu zespołu Harmonica z Sokół oraz chóru Kantata z Ciechanowca.

Sezon motocyklowy rozpoczęty: Wysokomazowiecka policja wzmacnia patrole

Ładna pogoda i polepszające się warunki drogowe sprawiły, że fani dwóch kółek pojawili się na naszych drogach. Wysokomazowieccy mundurowi również wsiedli na policyjne motocykle i ruszyli w patrole. W rozpoczynającym się sezonie pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim i innych.

Ciechanowiec: Zaproszenie do udziału w VIII Majowym Konkursie Jednego Wiersza

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do udziału w VIII Majowym Konkursie Jednego Wiersza. Na laureatów najlepszych utworów czekają atrakcyjne nagrody.

Wybory do Rady Miejskiej Ciechanowca: Kto uzyskał mandat?

Wybory do Rady Miejskiej w Ciechanowcu przyniosły mieszkańcom miasta nowych przedstawicieli w różnych okręgach wyborczych. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki głosowania, które wyłoniły nowych radnych.

Ciechanowiec przed drugą turą: Eugeniusz Święcki kontra Aleksandra Łapiak

W gminie Ciechanowiec odbędzie się druga tura wyborów samorządowych na stanowisko Burmistrza, zaplanowana na 21 kwietnia. Dochodzi do niej, gdy w pierwszej turze żaden z kandydatów nie uzyskał minimum 50% wszystkich ważnych głosów. Taka sytuacja miała miejsce w wielu gminach i miastach, w tym właśnie w Ciechanowcu, co zmusza mieszkańców do ponownego udania się do urn, aby dokonać ostatecznego wyboru swojego przyszłego burmistrza.

Nowoczesna Scania P410 uroczyście przekazana OSP Ciechanowiec [foto]

Na placu Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, 4 kwietnia 2024 roku, miało miejsce przekazanie nowego wozu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu.

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Ciechanowca: Koszt to 130 mln zł [foto]

W środę, 3 kwietnia, odbyło się uroczyste podpisanie umowy na budowę obwodnicy Ciechanowca, realizowanej w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 690. To ważny krok w kierunku poprawy infrastruktury drogowej w regionie, który zakłada znaczące usprawnienie przepływu ruchu i zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Całkowita wartość inwestycji to 130 mln zł, z czego 62 mln zł stanowi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Podpisy złożono w Muzeum Rolnictwa, a następnie dokonano symbolicznego rozpoczęcia robót.

Ciechanowiec w hicie Netflixa: "Nic na siłę" z plejadą gwiazd [wideo]

Najnowsza polska komedia "Nic na siłę", która zyskała uznanie widzów na platformie Netflix, wyróżnia się nie tylko zabawną fabułą i znakomitą obsadą, ale również wyjątkowymi lokalizacjami, wśród których jedną z ról odgrywa Ciechanowiec. Właśnie w tym mieście, a dokładniej w Muzeum Rolnictwa, kręcone były liczne sceny produkcji.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk