hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

openmed2015b

Kobylin-Borzymy

Wyniki w wyborach do Rady Gminy Kobylin-Borzymy

Wybory do Rady Gminy Kobylin-Borzymy przyniosły mieszkańcom nowych przedstawicieli w różnych okręgach wyborczych. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki głosowania, które wyłoniły nowych radnych.

Mieszkańcy gminy Kobylin-Borzymy ponownie zaufali Dariuszowi Sikorskiemu

W gminie Kobylin-Borzymy odbyły się wybory na Wójta, które ponownie zakończyły się wyborem Dariusza Józefa Sikorskiego na kolejną kadencję. Kandydatura Sikorskiego, poparta przez Komitet Wyborczy Wyborców Dariusza Józefa Sikorskiego, cieszyła się znaczącym poparciem mieszkańców, co potwierdzają wyniki głosowania.

Informacja dla mieszkańców gminy Kobylin-Borzymy: Zmiana lokalizacji lokalu wyborczego

Wójt Gminy Kobylin-Borzymy informuje, że lokal wyborczy obwodu głosowania nr 1 (dotychczas w Urzędzie Gminy Kobylin-Borzymy) został przeniesiony do Gminnego Centrum Kultury w Kobylinie-Borzymach, ul. Główna 2.

Walne zebranie sprawozdawcze w OSP Kobylin-Borzymy - podsumowanie roku [foto]

W dniu 16 marca 2024 roku, w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobylinie-Borzymach, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków tej jednostki. Spotkanie zgromadziło członków OSP oraz zaproszonych gości.

Izabela Janucik kandyduje na Urząd Wójta Gminy Kobylin-Borzymy

Kolejny kandydat na wójta w powiecie wysokomazowieckim zaprezentował swoją osobę za pomocą social mediów. Izabela Janucik kandyduje na urząd Wójta Gminy Kobylin-Borzymy z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Kandydaci do Rady Gminy Kobylin-Borzymy w wyborach samorządowych 2024

Przedstawiamy pełną listę kandydatów do Rady Gminy Kobylin-Borzymy w nadchodzących wyborach samorządowych.

Rolnicy z powiatu wysokomazowieckiego blokują S8 [wideo/foto]

W dniu dzisiejszym, 20 lutego, rolnicy z powiatu wysokomazowieckiego wraz z kolegami z innych części województwa podlaskiego oraz z całej Polski, wzięli aktywny udział w ogólnokrajowych protestach, które miały miejsce na kluczowych trasach drogowych. Protesty te, skoncentrowane na blokadzie dróg, w tym drogi ekspresowej S8 oraz innych ważnych arterii w regionie, podkreślają rosnącą frustrację rolników związaną z aktualną sytuacją w sektorze rolnym.

Kobylin-Borzymy: Powalone drzewo i uszkodzona linia energetyczna. Akcja służb [foto]

W dniu 5 lutego 2024 roku, o godzinie 11:57, jednostka OSP KSRG Kobylin-Borzymy została zadysponowana do zdarzenia w miejscowości Stare-Wnory. Do akcji zostały wezwane również służby pogotowia energetycznego, w związku z poważnym incydentem, jakim było zerwanie linii energetycznej przez powalone drzewo. 

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk